Decemberi programjaink

2017.11.22

Sok szeretettel hívunk és várunk mindenkit az alábbi programjainkra!

plakat-december-page-001.jpg

2017. december 12-én 17.30
Óvodás korú gyerekek fejlesztési lehetőségei :     Készüljünk az iskolára c. előadás.
Hasznosan töltött közös szabadidő? Tanulás a játék örömével? Zökkenőmentes iskolakezdés? - Hogy hogyan? Erről és sok minden másról beszél nekünk Deákné B. Katalin a Tudatos Szülő könyvek szerzője, pedagógiai szakíró.
A programon a témához kapcsolódó könyvek vásárlására is lesz lehetőség!

2017. december 14. 13.00-17.00 Édes-mézes kézműves

A rendhagyó kézműves foglalkozás keretében a mézeskalács készítés csínját-bínját sajátíthatja el, aki eljön hozzánk, a városi könyvtárba!
Vendégünk: Szmelo Judit mézeskalácsos iparművész.
A mézeskalácsot, az eszközöket és a karácsonyi hangulatot mi biztosítjuk!
A belépés ingyenes! Jöjjön el, megéri!

2017. december 16. 9 óra és 11 óra Meseíró pályázat ünnepélyes eredményhirdetése

Sok szeretettel vár mindenkit a Városi Könyvtár 2017. december 16-án, szombaton délelőtt a gyömrői Városi Könyvtár és a Gyömrői Olvasónapló által meghirdetett meseíró pályázatának ünnepélyes eredményhirdetésére és díjátadójára.

9.00: 6-10 évesek, 11-14 éves és szülök és gyermek kategóriák díjátadója.

11.00: 15-18 évesek, 18 év feletti kategóriák díjkiosztójára kerül sor!

A könyvtár sok szeretettel várja a pályázókat, családjukat, barátaikat, ismerőseiket és minden kedves érdeklődőt!

Helyszín: Városi Könyvtár, Táncsics M. út 43. tel.: 29/331-74

Minden programunkra a belépés ingyenes!