Könyvbemutató az Ünnepi Könyvhét alkalmából

2012.05.29

„Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.”

Gabriel Garcia Márquez

Az Ünnepi Könyvhét alkalmából könyvbemutatót tartunk a Gyömrő Városi Könyvtárban, melyre sok szeretettel meghívunk minden kedves gyermeket és érdeklődő olvasót.

Megjelent Treszkony Katalin legújabb könyve:

Miért mindig velem van a baj? Avagy Pisti naplója címmel

Társszerzők:

Lakatos Zsuzsanna

Szabóné Kis Krisztina

pisti-naploja.jpg
A könyvben jó humorú, éles látású kisfiú írja le érzéseit és a vele történteket.

A gyerekek jókat mulathatnak, miközben itt-ott magukra vagy testvéreikre ismerhetnek.

Minden történet után a gyerekek választ kaphatnak a leírt vágyódásokra, hibákra.

Fejezetenként nevelőknek, szülőknek szóló tanácsok és biztatások teszik színesebbé és hasznossá a könyvet.

A könyvbemutató helyszíne: Gyömrő Városi Könyvtár

Időpont: 2012. június 8. (péntek) 14:00

A rendezvény ingyenes.

„Ajánlom ezt a könyvet, mert olyan történetek vannak benne, amelyek a hétköznapjaimban is előfordulhatnak, és érdekes, Pisti hogyan oldja meg ezeket. Nagyon vicces és kalandos történet, de komoly részekkel.„

(Márk, 12 éves)

Várunk mindenkit sok szeretettel!